Wedstrijdkalender

 

PouleDatumTijdThuisUitslagUitLocatie
Beker van Limburg U12 Gemengd Poule FBenjamins Annelies (U12)-Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 ATrudosporthalDWF
Beker van Limburg U12 Gemengd Poule F12-09-202010.30Hubo Limburg United G12 A 58- 43Benjamins Annelies (U12)Gemeentelijke Sporthal LakerveldDWF
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale31-10-2020BBC Croonen Lommel DSE B-Dames ADe Souverein LommelDWF
Beker van Limburg U12 Gemengd Poule F28-11-2020Benjamins Annelies (U12)-Stevoort BBC G12 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ09-01-2021Benjamins Annelies (U12)-Clem Scherpenheuvel G12 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ09-01-2021Microben Marc (U10) 1- 1Nieuwerkerken G10 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN09-01-2021DBC Houthalen G12 A-Benjamins Dimitri (U12)Gemeentelijke Sporthal LakerveldDWF
U12 Niveau 4 R2 BM09-01-202114.00Benjamins Tommy (U12) 45- 37Basket Lummen G12 BTrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BM16-01-20212B|SAFE Tienen G12 B-Benjamins Tommy (U12)Sportschuur TienenDWF
U10 Niveau 4 R2 BO16-01-2021Microben Bart (U10) 1- 1Hasselt BT G10 BTrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN16-01-202112.00Benjamins Dimitri (U12) 78- 40Orly Hasselt G12 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ17-01-2021BasKet Tongeren G10 B 1- 1Microben Marc (U10)PiboDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C23-01-2021Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M16 A-Miniemen (U16)Sportpark BraselDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C23-01-2021Pupillen Marc (U14)-BasKet Tongeren M14 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ23-01-2021Microben Marc (U10) 1- 1Hades Kiewit BBC G10 BTrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN23-01-2021KBBC Zolder vzw G12 A-Benjamins Dimitri (U12)Sporthal ZolderDWF
U10 Niveau 4 R2 BO24-01-2021Toyota Wouters Diest G10 A 1- 1Microben Bart (U10)KTA Complex DiestDWF
U12 Niveau 4 R2 BM24-01-2021BasKet Tongeren G12 B-Benjamins Tommy (U12)PiboDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D24-01-2021GSG Aarschot M14 A-Pupillen Bert (U14)Stedelijke Sporthal DemervalleiDWF
U12 Niveau 4 R2 BN30-01-2021Benjamins Dimitri (U12)-Bilzerse BC G12 BTrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D30-01-2021BBC Croonen Lommel M14 B-Pupillen Bert (U14)De Souverein LommelDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C30-01-2021Miniemen (U16)-DBC Houthalen M16 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ30-01-2021Benjamins Annelies (U12)-BBC As G12 BTrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C30-01-2021Kadetten (U19)-Dino Brussels M19 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BO30-01-2021Hades Kiewit BBC G10 A 1- 1Microben Bart (U10)KiewitDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ30-01-2021Basket Zonhoven G10 C 1- 1Microben Marc (U10)Evenementenhal Den Dijk ZonhovenDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C30-01-2021Pupillen Marc (U14)-DBC Houthalen M14 ATrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D06-02-2021Pupillen Bert (U14)-Hasselt BT M14 BTrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ06-02-2021Microben Marc (U10) 1- 1Bilzerse BC G10 CTrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BO06-02-2021Microben Bart (U10) 1- 1Clem Scherpenheuvel G10 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C06-02-2021L.S.V. Basket Landen M16 A-Miniemen (U16)Sporthal Landen (stedelijke stadshal)DWF
U12 Niveau 4 R2 AJ06-02-2021BasKet Tongeren G12 C-Benjamins Annelies (U12)PiboDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C07-02-2021BBC Haacht M19 A-Kadetten (U19)Den Dijk Wespelaar (Hal 1)DWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C07-02-2021Hades Kiewit BBC M14 A-Pupillen Marc (U14)KiewitDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D13-02-2021Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M14 A-Pupillen Bert (U14)Sporthal 't GeleegDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C13-02-2021Pupillen Marc (U14)-Notre Dame Leuven M14 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C14-02-2021Notre Dame Leuven M19 B-Kadetten (U19)Campus RedingenhofDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C14-02-2021Notre Dame Leuven M16 A-Miniemen (U16)Campus RedingenhofDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D20-02-2021Pupillen Bert (U14)-KBBC Okido Arendonk M14 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C20-02-2021Miniemen (U16)-Hasselt BT M16 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ20-02-2021KBBC Zolder vzw G12 B-Benjamins Annelies (U12)Sporthal ZolderDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C20-02-2021Kadetten (U19)-BC Machelen-Diegem M19 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ20-02-2021Microben Marc (U10) 1- 1Hasselt BT G10 CTrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C21-02-2021Jets Basket Zaventem M14 A-Pupillen Marc (U14)Gemeentelijk Sporthal ZaventemDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C27-02-2021Pupillen Marc (U14)-Basket Zonhoven M14 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN27-02-2021Benjamins Dimitri (U12)-Bree Basket G12 CTrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D27-02-2021Koninklijke Herentalse BBC M14 A-Pupillen Bert (U14)Atheneum De VestenDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ27-02-2021B.C. Gems Diepenbeek G10 D 1- 1Microben Marc (U10)DemerstrandDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ27-02-2021Benjamins Annelies (U12)-Hasselt BT G12 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C27-02-2021Miniemen (U16)-Bree Basket M16 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BM27-02-2021Benjamins Tommy (U12)-Clem Scherpenheuvel G12 CTrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BO27-02-2021Basket Lummen G10 C 1- 1Microben Bart (U10)Sportcomplex VijfsprongDWF
U12 Niveau 4 R2 BM06-03-2021Hades Kiewit BBC G12 B-Benjamins Tommy (U12)KiewitDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D06-03-2021Pupillen Bert (U14)-BBC Croonen Lommel M14 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C06-03-2021Molenbeek Rebels Basketball M19 A-Kadetten (U19)Zaal ComeniusDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ06-03-2021Hades Kiewit BBC G12 A-Benjamins Annelies (U12)KiewitDWF
U12 Niveau 4 R2 BN06-03-2021Nieuwerkerken G12 A-Benjamins Dimitri (U12)Gemeentelijke Sporthal NieuwerkerkenDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C07-03-2021BC Machelen-Diegem M16 A-Miniemen (U16)Sporthal Heirbaan MachelenDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C07-03-2021BC Machelen-Diegem M14 A-Pupillen Marc (U14)Sporthal Heirbaan MachelenDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C13-03-2021Kadetten (U19)-Notre Dame Leuven M19 BTrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BM13-03-2021Basket Lummen G12 B-Benjamins Tommy (U12)Sportcomplex VijfsprongDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ13-03-2021Nieuwerkerken G10 A 1- 1Microben Marc (U10)Gemeentelijke Sporthal NieuwerkerkenDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D13-03-2021Pupillen Bert (U14)-Koninklijke BBC Union Leopoldsburg M14 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN13-03-2021Benjamins Dimitri (U12)-DBC Houthalen G12 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C13-03-2021Miniemen (U16)-Notre Dame Leuven M16 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ14-03-2021Clem Scherpenheuvel G12 A-Benjamins Annelies (U12)Stedelijke Sporthal ScherpenheuvelDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C14-03-2021Notre Dame Leuven M14 A-Pupillen Marc (U14)Campus RedingenhofDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ20-03-2021Microben Marc (U10) 1- 1BasKet Tongeren G10 BTrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C20-03-2021Hasselt BT M16 A-Miniemen (U16)Stedelijke sportschuur KuringenDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C20-03-2021Pupillen Marc (U14)-Jets Basket Zaventem M14 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ20-03-2021Benjamins Annelies (U12)-KBBC Zolder vzw G12 BTrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BM20-03-2021Benjamins Tommy (U12)-2B|SAFE Tienen G12 BTrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BO20-03-2021Hasselt BT G10 B 1- 1Microben Bart (U10)Stedelijke sportschuur KuringenDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D20-03-2021KBBC Okido Arendonk M14 A-Pupillen Bert (U14)Okido SporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C21-03-2021BC Machelen-Diegem M19 A-Kadetten (U19)Sporthal Heirbaan MachelenDWF
U12 Niveau 4 R2 BN21-03-2021Orly Hasselt G12 A-Benjamins Dimitri (U12)AlverbergDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C27-03-2021Miniemen (U16)-Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M16 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN27-03-2021Benjamins Dimitri (U12)-KBBC Zolder vzw G12 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BM27-03-2021Benjamins Tommy (U12)-BasKet Tongeren G12 BTrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ27-03-2021Hades Kiewit BBC G10 B 1- 1Microben Marc (U10)KiewitDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C27-03-2021BasKet Tongeren M14 A-Pupillen Marc (U14)PiboDWF
U10 Niveau 4 R2 BO27-03-2021Microben Bart (U10) 1- 1Toyota Wouters Diest G10 ATrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D27-03-2021Pupillen Bert (U14)-GSG Aarschot M14 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C27-03-2021Kadetten (U19)-BBC Houtem M19 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C17-04-2021Miniemen (U16)-L.S.V. Basket Landen M16 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ17-04-2021Bilzerse BC G10 C 1- 1Microben Marc (U10)Sporthal MunsterBilzenDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ17-04-2021Benjamins Annelies (U12)-BasKet Tongeren G12 CTrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C17-04-2021Kadetten (U19)-BBC Haacht M19 ATrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D17-04-2021Hasselt BT M14 B-Pupillen Bert (U14)Stedelijke sportschuur KuringenDWF
U10 Niveau 4 R2 BO17-04-2021Clem Scherpenheuvel G10 A 1- 1Microben Bart (U10)Stedelijke Sporthal ScherpenheuvelDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C17-04-2021Pupillen Marc (U14)-Hades Kiewit BBC M14 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ24-04-2021Microben Marc (U10) 1- 1Basket Zonhoven G10 CTrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C24-04-2021DBC Houthalen M16 A-Miniemen (U16)Gemeentelijke Sporthal LakerveldDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ24-04-2021BBC As G12 B-Benjamins Annelies (U12)Gemeentelijke Sporthal AsDWF
U10 Niveau 4 R2 BO24-04-2021Microben Bart (U10) 1- 1Hades Kiewit BBC G10 ATrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C24-04-2021DBC Houthalen M14 A-Pupillen Marc (U14)Gemeentelijke Sporthal LakerveldDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D24-04-2021Pupillen Bert (U14)-BBC Croonen Lommel M14 BTrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BN24-04-2021Bilzerse BC G12 B-Benjamins Dimitri (U12)Sporthal MunsterBilzenDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C25-04-2021Dino Brussels M19 A-Kadetten (U19)Sporthal Emanuel HielDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D01-05-2021BBC Croonen Lommel M14 A-Pupillen Bert (U14)De Souverein LommelDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C01-05-2021Kadetten (U19)-Molenbeek Rebels Basketball M19 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C01-05-2021Miniemen (U16)-BC Machelen-Diegem M16 ATrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C01-05-2021Pupillen Marc (U14)-BC Machelen-Diegem M14 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 BM01-05-2021Benjamins Tommy (U12)-Hades Kiewit BBC G12 BTrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ01-05-2021Hasselt BT G10 C 1- 1Microben Marc (U10)Stedelijke sportschuur KuringenDWF
U12 Niveau 4 R2 BN01-05-2021Benjamins Dimitri (U12)-Nieuwerkerken G12 ATrudosporthalDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ01-05-2021Benjamins Annelies (U12)-Hades Kiewit BBC G12 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BO08-05-2021Microben Bart (U10) 1- 1Basket Lummen G10 CTrudosporthalDWF
U14 Meisjes Niveau 3 R2 D08-05-2021Pupillen Bert (U14)-Koninklijke Herentalse BBC M14 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 4 R2 BQ08-05-2021Microben Marc (U10) 1- 1B.C. Gems Diepenbeek G10 DTrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C08-05-2021Bree Basket M16 A-Miniemen (U16)Olympia BreeDWF
U12 Niveau 4 R2 AJ08-05-2021Hasselt BT G12 A-Benjamins Annelies (U12)Stedelijke sportschuur KuringenDWF
U12 Niveau 4 R2 BN09-05-2021Bree Basket G12 C-Benjamins Dimitri (U12)Olympia BreeDWF
U12 Niveau 4 R2 BM09-05-2021Clem Scherpenheuvel G12 C-Benjamins Tommy (U12)Stedelijke Sporthal ScherpenheuvelDWF
U14 Meisjes Niveau 2 R2 C09-05-2021Basket Zonhoven M14 A-Pupillen Marc (U14)Evenementenhal Den Dijk ZonhovenDWF
U19 Meisjes Niveau 3 R2 C15-05-2021BBC Houtem M19 A-Kadetten (U19)De FabriekDWF