Dames B

Gwendoline, Nele, Camille
Sandrine, Sterre, Pauline, Lore
Niet op de foto: Sien, Sara
Coach: Anne Mie Princen

Exporteer naar Google Agenda | Exporteer naar iCal | help

PouleDatumTijdThuisUitslagUitLocatie
Hasselt BT OEFEN03-09-202219.00Hasselt BT DSE C 49- 34Dames BStedelijke sportschuur KuringenDWF
BasKet Tongeren OEFEN10-09-202219.00BasKet Tongeren DSE A 50- 51Dames BPiboDWF
Femina Habac Sint-Truiden OEFEN17-09-202220.00Dames B 52- 60Antwerp Giants DSE BTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R124-09-202218.00Dames B 72- 42B.C. Gems Diepenbeek DSE BTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R108-10-202218.00Dames B 64- 46Basket Lummen DSE DTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R122-10-202218.00Dames B 42- 47BC Maasmechelen DSE RTrudosporthalDWF
Beker van Limburg Dames Prov VR29-10-202218.00Dames B 46- 51Basket Lummen DSE CTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R105-11-202218.00Dames B 71- 30BBC Croonen Lommel DSE CTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R112-11-202220.00KBBC Zolder vzw DSE A 28- 89Dames BOlympia HeusdenDWF
2e Prov. Dames Limburg R120-11-202211.00Basket Zonhoven DSE B 46- 48Dames BEvenementenhal Den Dijk ZonhovenDWF
2e Prov. Dames Limburg R127-11-202211.30B.C. Gems Diepenbeek DSE B 29- 79Dames BDemerstrandDWF
2e Prov. Dames Limburg R103-12-202218.00Dames B 68- 38Basket Zonhoven DSE BTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R110-12-202218.00Dames B 88- 38Peer BBC vzw DSE ATrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R118-12-202213.30Stevoort BBC DSE B 54- 53Dames BSporthal MariaburchtDWF
2e Prov. Dames Limburg R128-01-202317.00BC Maasmechelen DSE R 32- 70Dames BSportcomplex De HelixDWF
2e Prov. Dames Limburg R104-02-202319.00Peer BBC vzw DSE A-Dames BCollege PeerDWF
2e Prov. Dames Limburg R125-02-202318.00Dames B-Stevoort BBC DSE BTrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R105-03-202314.00Basket Lummen DSE D-Dames BSportcomplex VijfsprongDWF
2e Prov. Dames Limburg R111-03-202318.00Dames B-KBBC Zolder vzw DSE ATrudosporthalDWF
2e Prov. Dames Limburg R119-03-202311.00BBC Croonen Lommel DSE C-Dames BDe Souverein LommelDWF

2e Provinciale Dames Limburg R1

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
1Dames B10901028702383
2Stevoort BBC DSE B9801025482365
3Peer BBC vzw DSE A9603021436451
4Basket Lummen DSE D11506021498510
5BBC Croonen Lommel DSE C10505020426442
6Basket Zonhoven DSE B10505020557493
7B.C. Gems Diepenbeek DSE B100010010382599
8KBBC Zolder vzw DSE A810528202404
9BC Maasmechelen DSE R1001013270

De trainingsuren vind je hier