U19 Anne Mie

Zara, Merel, Sophie, Gilly, Maike
Aida, Pippa, Ruth, Leonie, Gitte
Coach: Anne Mie Princen

Exporteer naar Google Agenda | Exporteer naar iCal | help

PouleDatumTijdThuisUitslagUitLocatie
Femina Habac Sint-Truiden OEFEN03-09-202210.00U19 Anne Mie 20- 0 BFORBasketbalclub Campinia Dessel-Retie M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D10-09-202212.00U19 Anne Mie 33- 75Mercurius BBC Berchem M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D17-09-202212.00U19 Anne Mie 62- 49Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D01-10-202212.00U19 Anne Mie 54- 77Hasselt BT M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D08-10-202212.00U19 Anne Mie 48- 50BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D15-10-202211.00Mercurius BBC Berchem M19 A 98- 28U19 Anne MieSporthal Het RooiDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D23-10-202215.00Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M19 A 46- 59U19 Anne MieSportpark BraselDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D29-10-202213.00BBC Croonen Lommel M19 A 40- 54U19 Anne MieDe Souverein LommelDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D13-11-202211.00BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A 77- 49U19 Anne MieSporthal De ZeurtDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D19-11-202211.00Hasselt BT M19 A 55- 39U19 Anne MieStedelijke sportschuur KuringenDWF
U19 Meisjes Niveau 2 D26-11-202212.00U19 Anne Mie 60- 49BBC Croonen Lommel M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D04-02-202312.00U19 Anne Mie-B.C. Gems Diepenbeek M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D11-02-202312.00U19 Anne Mie-Phantoms Basket Boom M19 BTrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D25-02-202312.00U19 Anne Mie-Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D04-03-202311.00Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M19 A-U19 Anne Mie't wit zandDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D11-03-202312.00U19 Anne Mie-Mercurius BBC Berchem M19 BTrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D25-03-202314.00Phantoms Basket Boom M19 B-U19 Anne MieBraxhallDWF
Beker van Limburg U19 Meisjes 1/2 Finale15-04-202311.45B.C. Gems Diepenbeek M19 A-U19 Anne MieDemerstrandDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D22-04-202312.00U19 Anne Mie-BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 ATrudosporthalDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D29-04-202311.00Mercurius BBC Berchem M19 B-U19 Anne MieSporthal Het RooiDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D06-05-202315.45B.C. Gems Diepenbeek M19 A-U19 Anne MieDemerstrandDWF
U19 Meisjes Niveau 2 R2 D14-05-202317.00BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A-U19 Anne MieSporthal De ZeurtDWF

U19 Meisjes Niveau 2 R2 D

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
1Mercurius BBC Berchem M19 B1100036863
2BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A1001016368
3Phantoms Basket Boom M19 B00000000
4B.C. Gems Diepenbeek M19 A00000000
5Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M19 A00000000
6U19 Anne Mie00000000

U19 Meisjes Niveau 2 D

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
1Mercurius BBC Berchem M19 A101000030829408
2Hasselt BT M19 A10802026702534
3BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A10604022600600
4U19 Anne Mie10406018486616
5Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M19 A10109012484694
6BBC Croonen Lommel M19 A10109012474723

De trainingsuren vind je hier