U16 Patrick

Rebekka, Maren, Charlotte, Paulien
Maxine, Sarina, Delphine, Lobke
Niet op de foto: Joyce
Coach: Patrick Luijten

Exporteer naar Google Agenda | Exporteer naar iCal | help

PouleDatumTijdThuisUitslagUitLocatie
Femina Habac Sint-Truiden OEFEN27-08-202214.00U16 Patrick 64- 63Basket Lummen M16 ANina Sporthal DWF
U16 Meisjes Niveau 2 C17-09-202216.00Fellows Ekeren BBC M16 A 31- 93U16 PatrickSporthal t VennekeDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C24-09-202214.00U16 Patrick 80- 36Kangoeroes Basket Mechelen M16 BTrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C01-10-202210.00U16 Patrick 40- 55Mercurius BBC Berchem M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C08-10-202215.00Titans Basketball Bonheiden M16 A 51- 88U16 PatrickSporthal BerentrodeDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C15-10-202214.00U16 Patrick 69- 67BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C22-10-202214.00U16 Patrick 75- 24Fellows Ekeren BBC M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C30-10-202213.00BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A 58- 73U16 PatrickSporthal De ZeurtDWF
Femina Habac Sint-Truiden OEFEN05-11-202211.00U16 Patrick 33- 91Hasselt BT M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C12-11-202214.00U16 Patrick 95- 40Titans Basketball Bonheiden M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C19-11-202209.00Mercurius BBC Berchem M16 A 72- 52U16 PatrickSporthal Het RooiDWF
U16 Meisjes Niveau 2 C26-11-202211.00Kangoeroes Basket Mechelen M16 B 50- 62U16 PatrickSporthal de SchalkDWF
Beker van Vlaanderen U16 Meisjes 1/8 Finale13-01-202320.00U16 Patrick 64- 56Basket Lummen M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C14-01-202310.00U16 Patrick113- 28Insurea Kontich Wolves M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C21-01-202313.00BBC Croonen Lommel M16 A 27- 63U16 PatrickDe Souverein LommelDWF
Beker van Vlaanderen U16 Meisjes 1/4 Finale28-01-202315.00Kangoeroes Basket Mechelen M16 A 72- 35U16 PatrickHuis van de Vrije TijdDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C05-02-202311.00BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A-U16 PatrickSporthal De ZeurtDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C25-02-202314.00U16 Patrick-Hades Kiewit BBC M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C12-03-202312.00Fellows Ekeren BBC M16 A-U16 PatrickSporthal t VennekeDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C18-03-202313.30Insurea Kontich Wolves M16 A-U16 PatrickSporthal Sint RitaDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C25-03-202310.00U16 Patrick-KBBC Okido Arendonk M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C01-04-202310.00U16 Patrick-BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C15-04-202314.45KBBC Okido Arendonk M16 A-U16 PatrickOkido SporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C22-04-202314.00U16 Patrick-BBC Croonen Lommel M16 ATrudosporthalDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C29-04-202314.00Hades Kiewit BBC M16 A-U16 PatrickKiewitDWF
U16 Meisjes Niveau 2 R2 C13-05-202314.00U16 Patrick-Fellows Ekeren BBC M16 ATrudosporthalDWF

U16 Meisjes Niveau 2 R2 C

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
1U16 Patrick22000617655
2BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A22000612668
3KBBC Okido Arendonk M16 A21010411172
4Fellows Ekeren BBC M16 A1100034544
5Insurea Kontich Wolves M16 A30030378248
6BBC Croonen Lommel M16 A20020272121
7Hades Kiewit BBC M16 A00000000

U16 Meisjes Niveau 2 C

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
1Mercurius BBC Berchem M16 A101000030763340
2U16 Patrick10802026727484
3BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A10505020556531
4Titans Basketball Bonheiden M16 A10406018421562
5Fellows Ekeren BBC M16 A10207113320623
6Kangoeroes Basket Mechelen M16 B10109012409656

De trainingsuren vind je hier