U10 Marc

Charlotte, Elena, Janne M, Geike, Janne T
Manon, ChloƩ, Jasmine, Mira, Emma
Niet op de foto: Ella
Coach: Marc Buntinx

Exporteer naar Google Agenda | Exporteer naar iCal | help

PouleDatumTijdThuisUitslagUitLocatie
U10 Niveau 3 H10-09-202212.00Nieuwerkerken G10 A 1- 1U10 MarcGemeentelijke Sporthal NieuwerkerkenDWF
U10 Niveau 3 H17-09-202212.00U10 Marc 1- 1Basket Zonhoven G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 H24-09-202214.00U10 Marc 1- 1B.C. Gems Diepenbeek G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 H01-10-202212.00U10 Marc 1- 1Bree Basket G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 H09-10-202212.00Basket Lummen G10 A 1- 1U10 MarcSportcomplex VijfsprongDWF
U10 Niveau 3 H22-10-202214.45Basket Zonhoven G10 A 1- 1U10 MarcEvenementenhal Den Dijk ZonhovenDWF
U10 Niveau 3 H12-11-202214.00U10 Marc 1- 1Basket Lummen G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 H19-11-202210.00Bree Basket G10 A 1- 1U10 MarcOlympia BreeDWF
U10 Niveau 3 H27-11-202211.30B.C. Gems Diepenbeek G10 A 1- 1U10 MarcDemerstrandDWF
U10 Niveau 3 H03-12-202214.00U10 Marc 1- 1Nieuwerkerken G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 H10-12-202214.00U10 Marc 1- 1Hasselt BT G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 H18-12-202213.30Hasselt BT G10 A 1- 1U10 MarcStedelijke sportschuur KuringenDWF
U10 Niveau 3 R2 B621-01-202314.00U10 Marc 1- 1Hades Kiewit BBC G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 R2 B629-01-202312.00Basket Lummen G10 A 1- 1U10 MarcSportcomplex VijfsprongDWF
U10 Niveau 3 R2 B604-02-202312.00U10 Marc 1- 1BBC As G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 R2 B611-02-202310.00Nieuwerkerken G10 A 1- 1U10 MarcGemeentelijke Sporthal NieuwerkerkenDWF
U10 Niveau 3 R2 B625-02-202311.15Clem Scherpenheuvel G10 A 1- 1U10 MarcStedelijke Sporthal ScherpenheuvelDWF
U10 Niveau 3 R2 B604-03-202314.00U10 Marc 1- 1B.C. Gems Diepenbeek G10 BTrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 R2 B611-03-202309.00Hasselt BT G10 A 1- 1U10 MarcStedelijke sportschuur KuringenDWF
U10 Niveau 3 R2 B618-03-202310.00U10 Marc 1- 1Clem Scherpenheuvel G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 R2 B625-03-202314.00U10 Marc-Nieuwerkerken G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 R2 B601-04-202310.00BBC As G10 A-U10 MarcGemeentelijke Sporthal AsDWF
U10 Niveau 3 R2 B622-04-202314.00Hades Kiewit BBC G10 A-U10 MarcKiewitDWF
U10 Niveau 3 R2 B629-04-202314.00U10 Marc-Basket Lummen G10 ATrudosporthalDWF
U10 Niveau 3 R2 B607-05-202309.30B.C. Gems Diepenbeek G10 B-U10 MarcDemerstrandDWF
U10 Niveau 3 R2 B613-05-202314.00U10 Marc-Hasselt BT G10 ATrudosporthalDWF

U10 Niveau 3 R2 B6

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
-Basket Lummen G10 A00000000
-U10 Marc00000000
-Hades Kiewit BBC G10 A00000000
-Clem Scherpenheuvel G10 A00000000
-BBC As G10 A00000000
-Hasselt BT G10 A00000000
-Nieuwerkerken G10 A00000000
-B.C. Gems Diepenbeek G10 B00000000

U10 Niveau 3 H

NrTeam#+=-FPuntenVoorTegen
-Basket Lummen G10 A00000000
-B.C. Gems Diepenbeek G10 A00000000
-Basket Zonhoven G10 A00000000
-U10 Marc00000000
-Bree Basket G10 A00000000
-Hasselt BT G10 A00000000
-Nieuwerkerken G10 A00000000

De trainingsuren vind je hier